needpr.co.il

לימודי יחסי ציבור – כל המידע באתר לפניכם

לימודי יחסי ציבור – כל המידע באתר לפניכם יחסי ציבור הינם מקצוע מרתק אשר תפס תאוצה והפך לכלי מרכזי בענף התקשורת אשר בא לחבר בין מוצר מסויים לדעת קהל ולהשפיע עליו במגוון דרכים   תחום יחסי הציבור הינו תחום מרתק ומאתגר ביותר שכן עבודתו של היחצ"ן הינה לחבר בין מותג או מוצר מסויים למובילי דעת קהל, הפקה של אירועי השקה, ניהול מערך..


ניהול משברים – מתמודדים עם מה שמתפקשש

ניהול משברים – מתמודדים עם מה שמתפקשש אנשי פרסום ושיווק מתמחים פעמים רבות על תחום ניהול המשברים מתוך הבנה שלחברות גדולות עלולות להיות גם בעיות גדולות. מה זה ניהול משברים ואיך עושים את זה נכון? היום, כשכל ההתנהלות הפרסומית-חברתית מתקיימת בכל מקום ובכל זמן, כולנו חשופים יותר. חשופים לביקורות, חשופים למחמאות וחשופים למצבים שעלולים לפגוע..


יחסי ציבור ברשתות חברתיות – יוצאים מהקופסא

יחסי ציבור ברשתות חברתיות – יוצאים מהקופסא עולם יחסי הציבור הוא עולם שצריך להתעדכן כל הזמן, בכל מקום ולהישאר תמיד רלוונטי. לכן, רשתות חברתיות הן הדבר הגדול הבא בכל הנוגע ליחסי ציבור. הנתונים לפניכם הרשתות החברתיות הן הכר הפורה ביותר כיום ליחסי ציבור. אמנם אין להמעיט ביכולת לפרסם באמצעים אחרים, אך הרשתות החברתיות מציעות מגוון עצום של..


על דוברים ועל יועצי תקשורת

על דוברים ועל יועצי תקשורת נסו להיזכר כמה פעמים שמעתם דובר של חברה גדולה במשק מתראיין וכמה פעמים שמעתם דובר של שר מתראיין? זה לא רק שהקליינט שונה, גם הדובר שונה אי שם בשנות התשעים, החלו הישראלים להיחשף למונח של דוברים, אומנם עוד קודם לכן נחשפו דוברים שונים לתקשורת, בעיקר דוברים של שרים וראשי ממשלה, אך כנראה..


יחסי ציבור לעסקים קטנים - להיכנס קטנים ולצאת גדולים

יחסי ציבור לעסקים קטנים - להיכנס קטנים ולצאת גדולים כמו בספורט, גם ביחסי ציבור החוכמה היא לקחת עסק קטן ולעלות אותו על המפה, כמו בספורט, המטרה היא להשאיר אותו עליה   לא אחת זוכים אנשי יחסי ציבור לביקורות קשות בתקשורת על התנהלותם כמי שמושכים בחוטים. אך בזמן שיש מעט משרדי יחסי ציבור שאכן מוכרים לנו וזוכים לביקורת מצידנו, יש..


יחסי ציבור באינטרנט - בקליק אחד, הופכים מיליון גולשים לחברים

יחסי ציבור באינטרנט - בקליק אחד, הופכים מיליון גולשים לחברים מנתונים שפורסמו באיגוד האינטרנט הישראלי עולה כי 77% מהישראלים מחוברים כיום לאינטרנט, מתוכם כ-80% גולשים באינטרנט למעלה מחצי שעה כל יום. נתונים אלה עשויים יחסי ציבור באינטרנט יכולים לשמש ככלי שיווקי חשוב, כשמנצלים אותו בצורה נכונה מאחר שלאינטרנט יש כיום תפקיד מפתח ביצירת מהפכות..


בואו להכיר את הילה קומם - מנהלת אוצר תרבות

הילה קומם, חצתה את הקווים מהתקשורת אל עולם יחסי הציבור, ובתור אחת שמכירה את שני העולמות, היא לא מאמינה שיחסי ציבור לבד , יכולים לשנות את העולם מתי החלטת להיות איש יחסי ציבור ומדוע?   למעשה זאת היתה החלטה בדיעבד. אחרי שעבדתי בעיתונות ובהפקה בטלוויזיה, התגלגלתי להיות עוזרת לדוברת..


יחסי ציבור אמנים - איך מתמודדים עם התנהלות בעייתית של כוכבים

יחסי ציבור אמנים - איך מתמודדים עם התנהלות בעייתית של כוכבים אחת לכמה שבועות אנו זוכים לכותרות ענק המבשרות על התנהלות בעייתית של כוכבי בידור, מילא שהם צריכים להתמודד עם זה, אבל איך אנשי יחסי הציבור שלהם מתמודדים עם זה   אם נתחיל ברשימה של כוכבי בידור שונים אשר עלו לכותרות בשנים האחרונות בגלל התנהלות שזכתה לכותרות שליליות בתקשורת, נדמה שלא נצא מזה...


יעוץ אסטרטגי - כל מה שפוליטיקאי צריך כדי לנצח

יעוץ אסטרטגי - כל מה שפוליטיקאי צריך כדי לנצח עד שנות התשעים פוליטיקאים היו אידיאולוגים, החל משנות התשעים הם הפכו להיות מוצרים שצריך למכור... חבר הכנסת אביגדור ליברמן מצוטט לעיתים קרובות  כמי שאומר "יתכן והכנסת הזו תשרוד עד סוף הקדנציה", או במילים אחרות תהיה הכנסת הראשונה מזה שלוש מליאות (!!!)..


בואו להכיר את עינת מירון ממירון תקשורת משווקת

עינת מירון, היתה עיתונאית עד שהיא החליטה לעבור לצד של אנשי יחסי ציבור , והיא מודה למי שהשפיעה עליה לעשות את הצעד הזה מתי החלטת להיות איש יחסי ציבור ומדוע? למען האמת החליטו בשבילי. הייתי עיתונאית ויום אחד, במהלך שיחה עם אשת יחסי ציבור נשאלתי למה אני בעצם לא "עוברת..


יחסי ציבור אמנים - כולם רוצים להיות משהו, מישהו

יחסי ציבור אמנים -  כולם רוצים להיות משהו, מישהו בשירם "כל אחד רוצה" מסבירים אריק איינשטין ושלום חנוך שכל אחד רוצה להיות משהו, מישהו. השיר אומנם מ-1999, אבל מאז השאיפה הזאת רק גברה. אז מה הפלא שכל אמן הולך היום עם יחצ"ן צמוד? יחסי ציבור, מיתוג ופרסום נקשרו ביניהם רבות ומנוהלים לעיתים קרובות על ידי אותם ספקי השירותים. עם..


בואו להכיר את תום וגנר - איש יחסי ציבור

תום וגנר , יועץ התקשורת של עמיר פרץ , מאמין שהטענה שאנשי יחסי ציבור מנהלים את העניינים היא נכונה, רק במידת מה מתי החלטת להיות איש יחסי ציבור ומדוע?   לאחר שחרורי מצה"ל התחלתי לעבוד בתור עוזרו הפרלמנטרי ודוברו של ח"כ אילן גילאון, שטיפל בהרבה מאוד מקרים של אנשים שהמערכת רמסה..


מיתוג אישי באינטרנט - להגיע אל הציבור בקליק אחד

מיתוג אישי באינטרנט - להגיע אל הציבור בקליק אחד כאשר משך הזמן שאנו גולשים באינטרנט עולה בעקביות, מה הפלא שפוליטיקאים ומפורסמים אחרים דואגים להשקיע במיתוג אישי ברשת? לפי סקר חדש שפורסם בחודש מרץ בידיעות אחרונות, שעות השימוש בטלפון צפויות לרדת מתחת לשעות השיחות הקוליות באינטרנט כבר לקראת סוף 2012. מחקר חדש שערך זוג חוקרות..


ניהול משברים - איך לא נותנים למשבר לצמוח

ניהול משברים - איך לא נותנים למשבר לצמוח הסיוט הכי גדול של יחצ"ן הוא לנהל משבר, הסיוט הכי גדול של החברה שמעסיקה אותו היא לגלות שאין לו מושג איך מנהלים משבר, מה שעלול להכניס אותה למשבר גדול יותר ההכרה בחשיבותם של יחסי ציבור חדרה לרוב שכבות העולם העיסקי, ותפסה מקום של כבוד גם בסקטור הפרטי. עם זאת, קיים הבדל מהותי בין הגישה..


מדריך לימודי יחסי ציבור

מדריך לימודי יחסי ציבור לא בטוח שזה החלום של האימא היהודייה אבל לימודי יחסי ציבור פורחים יותר מתמיד השינוי באמצעי המדיה בישראל בשנות התשעים והזינוק הכלכלי שחל באותו עשור, הביא לזינוק בכמות הנרשמים אל לימודי יחסי ציבור ומקצועות דומים, כגון, דוברות, מיתוג וכדומה. הזינוק גרם לפתיחה של חוגים..


מיתוג - איך עושים את זה נכון?

מיתוג - איך עושים את זה נכון? כמו כל תחום אשר עם הפיכתו למשמעותי הוא ממציא שפה משלו, כך גם עולם הפרסום המציא שפה משלו, ואל תוך עולמנו נכנס המושג "מיתוג". היום כולם עוסקים במיתוג, מיתוג לקוחות, מיתוג מוצרים, מיתוג שירותים. זה נשמע יפה יותר, משמעותי יותר, עמוק יותר ובעיקר שיווקי יותר. איך מסבירים..


יחסי ציבור - המכונה שתהפוך אתכם למוצר החם בשוק

יחסי ציבור - המכונה שתהפוך אתכם למוצר החם בשוק הם תמיד היו כאן אבל נדמה שכוחם מעולם לא היה חזק יותר, ככה הפכו יחצנ"ים לאנשים ההחשובים מאחורי הקלעים שנות התשעים הביאו עימם שתי נקודות מפנה בתחום של יחסי ציבור. שתי נקודות מפנה אלו הפכו את אנשי יחסי ציבור (או בקיצור יחצ"נים) משתי נקודות אלו, השתנתה כל ההתייחסות של התקשורת לאנשי..


יועצי תקשורת - מאחורי הקלעים אל חזית התקשורת

יועצי תקשורת - מאחורי הקלעים אל חזית התקשורת יועצי תקשורת רבים לא אוהבים שאומרים את זה בקול רם, חלקם אפילו טוענים שזה לא נכון, אבל זה לא משנה מבחינת הציבור יועצי תקשורת הם האנשים החשובים בפירמידה היו ימים בהם פוליטיקאים נהגו להחזיק צוות עובדים שכלל יועצים מקצועיים, אשר עזר להםלבצע את עבודתם ולשרת העם. ימים אלו חלפו, בציניות..


Copyright © 2021 needpr.co.il כל הזכויות שמורות
אתר משרדי יחסי ציבור מציג בפניכם מידע ועסקים מומלצים מתחום יחסי ציבור
מחפשים משרד יחסי ציבור? מלאו את הטופס וקבלו הצעות
אנחנו עובדים עם משרדי יחסי ציבור מובילים בישראל - השאירו פרטים ונדאג להפנות אליכם את הטובים ביותר

שם מלא:
טלפון:
אימייל:
יישוב:
אנחנו לא נשלח אליך SPAM לאימייל, המספר יעבור לספקים מומלצים בלבד!